Čištění

Vážení přátelé,

Vlastníte, nebo spravujete sportoviště, vybavené povrchem z umělé trávy? Chcete se dozvědět, jak udržet své sportoviště v čistotě a jak výrazně prodloužit jeho životnost? Pak právě Vám je určena tato brožura!

Sportovní plochy, vybavených umělým trávníkem trpí jak běžným provozním znečištěním, tak i vlivy okolního prostředí a počasí. Absence čištění a pravidelné údržby nebo nevhodně prováděná údržba snižuje nejen technicko-herní vlastnosti sportoviště, ale má také významný vliv na zkrácení životnosti povrchu.

Nevhodná údržba je také negativním faktorem při případném reklamačním řízení.

V této brožuře vycházíme z doporučení pro údržbu umělých trávníků od nejvýznamnějších světových výrobců, které jsou pro uživatele závazné. Popíšeme, jak postupovat při údržbě umělých trávníků a jaké stroje nebo procedury jsou vhodné a jaké ne.

Navíc Vám poskytneme doporučení, s čím počítat při plánování a výstavbě sportovních ploch s povrchem z umělých trávníků, z důvodů minimalizace nákladů a zefektivnění údržby samotné.

Tato brožura vám ukáže, jak udržovat povrch se syntetickou trávou v optimálním stavu nebo jak jej ještě zlepšovat. Je výsledkem našich zkušeností na trhu s umělými sportovními povrchy.