Výstavba fotbalových hřišť

Firma LINHART spol. s r.o. nabízí projektování a stavbu prvotřídních fotbalových hřišť na klíč. Naše fotbalová hřiště preferují umělé trávníky, díky kterým vynikají vysokým herním komfortem, možností celoročního užívání i snadností údržby. Fotbalová hřiště lze doplnit výkonným osvětlením, krytou střídačkou, lavičkami, oplocením a dalšími doplňky. Nabízíme fotbalová hřiště pro profesionály i rekreační hráče.

Nabídka firmy LINHART spol. s r.o. zahrnuje fotbalová hřiště vybavená nejrůznějšími typy umělých trávníků. Především výstavba fotbalových hřišť s umělými trávníky s kombinovaným vsypem (tzv. 3. generace) je v současnosti hlavním zájmem většiny fotbalových klubů. Počet takto vystavěných ploch rok od roku roste.

Umělé trávníky s kombinovaným vsypem (křemičitý písek, gumový granulát) zaručují především možnost celoročního používání s nízkou a nenáročnou údržbou a snahou o co nejlepší herní vlastnosti jako na kvalitním přírodním trávníku. Výsledná kvalita závisí nejen na typu samotného umělého trávníku, ale ve velké míře na množství a typu zásypu, vodopropustnosti a rovinatosti podkladních vrstev spolu s údržbou, která později předurčuje zejména herní vlastnosti, vzhled trávníku a jeho trvanlivost.

Naše fotbalové trávníky typu SALTEX patří mezi světovou špičku. V nabídce najdete fotbalové trávníky různých výšek vlasu, síly a typu vláken, hustoty šití a kvality podkladní podložky.

Fotbalová hřiště doporučujeme doplnit výkonným osvětlením, které zajistí možnost užívat fotbalové hřiště 24 hodin denně.

Na přání je možné instalovat další doplňky, jako jsou střídačky a kabinky pro hráče, lavičky a tribunky pro diváky

Také se velmi doporučuje doplnit fotbalové hřiště vhodným oplocením, které ochrání hřiště před vandalismem a dalšími vnějšími vlivy.

Podpořte své špičkové výkony našimi špičkovými technologiemi.