Sportovní a víceúčelové areály

Sportovní stavby Linhart nabízí projektování a výstavbu sportovních víceučelových areálů té nejvyšší úrovně.

Sportovní víceúčelové areály jsou našimi projektanty citlivě zasazené do krajiny nebo zástavby umožňují všem účastníkům provozovat všechny druhy sportů na vysoké úrovni. Jsou vhodné pro města, obce, lze je kombinovat se školními hřišti nebo jinými typy sportovišť.

Díky špičkovým sportovním povrchům a důmyslnému vybavení splňují sportovní víceúčelové areály vysoké nároky nejen na techniku hry, ale i na bezpečí sportovců. Velký důraz je kladen i na estetické kvality doplňků a okolí. Víceúčelové areály jsou ideální pro svou univerzálnost a umožňují vyžití všem náročným i rekreačním sportovcům, malým i větším dětem, dospělým i seniorům.

Sportovní víceúčelové areály lze díky moderním technologiím stavby a moderním sportovním povrchům využívat celoročně, v kombinaci s osvětlením pak také v jakoukoli denní dobu.

Víceúčelové sportovní areály se tak stávají místem, kde je možné nejen podat špičkové sportovní výkony, ale i trénovat, provozovat sport rekreačně, nebo jen relaxovat s přáteli, případně umožnit dětem se pod dohledem vyřádit.