Realizace - Víceúčelové areály

Benátky nad Jizerou

Kompaktní sportovní areál s víceúcelovým hrištem z polyuretového povrchu s integrovanou bežeckou rovinkou a skokem do dálky. Soucástí areálu je i detské hrište

Kdyně

Sportovní areál s víceúcelovým hrište, bežeckou rovinkou a sektorem skoku do dálky, hrištem na hokejbal s mantinelem a umelým osvetlením, detské hrište, domek pro správce, chodníky.

Žirovnice

Sportovní víceúcelový areál s polyuretanovým povrchem a mantinely, soucástí areálu je bežecká rovinka, doskocište, in-line dráha se skate prekážkami, horolezecká stena, detské hrište a tribuna pro diváky.

Živohošť

In-line dráha se speciálním povrchem, uvnitr tenisový kurt s povrchem Classic Clay, badmintonové hrište s umelým trávníkem. Areál má umelé osvetlení a malé zázemí.

Průhonice

Víceúčelové hřiště s umělým polyuretanovým povrchem vč. tenisové stěny a dětské hřiště (dopadová plocha z praného kameniva). Okolní zástavba chráněna před hlukem protihlukovou stěnou.

Zruč nad Sázavou

Multifunkční školní sportovní areál ZŠ Zruč nad Sázavou Rozsáhlý komplex obsahuje atletický ovál, hřiště pro házenou, hokejbal, volejbal klasický i plážový, nohejbal, tenisový kurt, dále tribunku šatny.