Vhodné povrchy - víceúčelová hřiště

ALSATAN SC

Určen na běžecké dráhy a ovály, velmi často se používá jako dostupnější alternativa povrchu ALSAPLAY EPDM na víceúčelová hřiště. Skládá se z 10mm silné podložky vyrobené z SBR granulátu, polyuretanového pojiva a dvounástřiků ze speciální směsi velmi jemného EPDM granulátu a červeného polyuretanu se speciální protiskluzovou texturou povrchu. Vyznačuje se malými nároky na údržbu, přesto s výbornými vlastnostmi. Je certifikován IAAF.

ALSYPLAY EPDM

Nejtrvanlivější polyuretanový povrch. Je vyroben pouze z EPDM granulátu v jedné vrstvě o síle 11mm, bez příměsi recyklované, černé gumy, čímž se do-sahuje maximální trvanlivosti. Hlavní předností tohoto povrchu je maximální trvanlivost a bezúdržbovost. Je vhodný na velmi namáhaná sportoviště sídlišť, školních hřišť atd. Povrch je dodáván v různých barevných kombinacích.

Elastická podložka

Směs gumového granulátu, drobného čistého kamene a polyuretanového pojiva. Její tlouštka je závislá na zvoleném povrchu. Elastická vrstva tvoří variantní součást podkladních vrstev, zlepšuje pružnost vrchního povrchu a u umělých trávníků zabraňuje ztvrdnutí pískového a gumového zásypu.

Umělý trávník