Linhart spol. s r.o.

Haly

Nafukovací haly jsou ideálním způsobem, jak využít sportoviště po celý rok.

Vložená investice do zakrytí sportoviště se velmi rychle vrátí nejen v možnosti využít sportoviště 24 hod denně, ale i v nižších nákladech na údržbu. Nafukovací haly dodáváme v různých typech, velikostech a vybavení. Je možné také objednat provedení přípravy pro osazení sportoviště halou v budoucnosti.

Rekonstrukce tělocvičen – neuspokuje vás stav vaší tělocvičny, nebo jejího povrchu? Nabízíme rekonstrukci s mimořádně kvalitními vnitřními povrchy pro všechny typy sportovních hal a tělocvičen. Povrchy se vyznačují ideální pružností, kvalitním odskokem míče, dokonalou rovinatostí a výbornou trvanlivostí.

Realizace

Garantujeme vám plnou spokojenost s naší prací i materiály.

Vlašim

Vlašim 2

Kunice

Lety

Olomouc

Plzeň

Stará Boleslav

Vhodné povrchy

ALSAGYM

ALSAGYM

Třívrstvý, pružný polyuretanový povrch vhodný především do školních tělocvičen či sportovních hal. Je složen z elastické podložky vyrobené z gumového granulátu a polyuretanu o síle 4 – 18mm a nejméně dvou dalších polyuretanových stěrek. Vrchní nátěr je proveden v protiskluzové matné úpravě, která je nabízena v různých barvách. Výhodami jsou nenáročná údržba, dlouhá životnost povrchu a výborný vzhled.

duplex

DUPLEX 300

Špičkový halový povrch s plošným pružením nahrazující klasickou drahou palubovku. Má velmi vysokou otěruvzdornost a odolnost, proto je vhodný i do prostor, které občasně slouží i ke kulturně-společenským činnostem. Vyznačuje se i velkou škálou barevných kombinací.

Doplňky pro haly

Branka

Branka

Branka florbal

Branka florbal

Branky, koše, sítě

Branky, koše, sítě

Dětská florbalová branka

Dětská florbalová branka

Sklopný basket. koš

Sklopný basket. koš

Digitální ukazatel skóre

Linhart spol. s r.o.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás