Linhart spol. s r.o.

Sportovní a víceúčelové areály

Sportovní stavby Linhart nabízí projektování a výstavbu sportovních víceučelových areálů té nejvyšší úrovně.

Sportovní víceúčelové areály jsou našimi projektanty citlivě zasazené do krajiny nebo zástavby umožňují všem účastníkům provozovat všechny druhy sportů na vysoké úrovni. Jsou vhodné pro města, obce, lze je kombinovat se školními hřišti nebo jinými typy sportovišť.

Víceúčelové sportovní areály se tak stávají místem, kde je možné nejen podat špičkové sportovní výkony, ale i trénovat, provozovat sport rekreačně, nebo jen relaxovat s přáteli, případně umožnit dětem se pod dohledem vyřádit.

Realizace

Díky špičkovým sportovním povrchům a důmyslnému vybavení splňují sportovní víceúčelové areály vysoké nároky nejen na techniku hry, ale i na bezpečí sportovců. Velký důraz je kladen i na estetické kvality doplňků a okolí. Víceúčelové areály jsou ideální pro svou univerzálnost a umožňují vyžití všem náročným i rekreačním sportovcům, malým i větším dětem, dospělým i seniorům.

Sportovní víceúčelové areály lze díky moderním technologiím stavby a moderním sportovním povrchům využívat celoročně, v kombinaci s osvětlením pak také v jakoukoli denní dobu.

Benátky nad Jizerou

Kompaktní sportovní areál s víceúcelovým hrištem z polyuretového povrchu s integrovanou bežeckou rovinkou a skokem do dálky. Soucástí areálu je i detské hrište.

Kdyně

Sportovní areál s víceúcelovým hrište, bežeckou rovinkou a sektorem skoku do dálky, hrištem na hokejbal s mantinelem a umelým osvetlením, detské hrište, domek pro správce, chodníky.

Žirovnice

Sportovní víceúcelový areál s polyuretanovým povrchem a mantinely, soucástí areálu je bežecká rovinka, doskocište, in-line dráha se skate prekážkami, horolezecká stena, detské hrište a tribuna pro diváky.

Živohošť

In-line dráha se speciálním povrchem, uvnitr tenisový kurt s povrchem Classic Clay, badmintonové hrište s umelým trávníkem. Areál má umelé osvetlení a malé zázemí.

Průhonice

Víceúčelové hřiště s umělým polyuretanovým povrchem vč. tenisové stěny a dětské hřiště (dopadová plocha z praného kameniva). Okolní zástavba chráněna před hlukem protihlukovou stěnou.

Zruč nad Sázavou

Multifunkční školní sportovní areál ZŠ Zruč nad Sázavou Rozsáhlý komplex obsahuje atletický ovál, hřiště pro házenou, hokejbal, volejbal klasický i plážový, nohejbal, tenisový kurt, dále tribunku šatny.

Vhodné povrchy

STOBITAN SC

STOBITAN SC je určen na běžecké dráhy a ovály, velmi často se používá jako dostupnější alternativa povrchu STOBIPLAY na víceúčelová hřiště.

číst více

STOBIPLAY

STOBIPLAY je nejtrvanlivější polyuretanový povrch.

číst více

STOBIPLAY

STOBIPLAY je nejtrvanlivější polyuretanový povrch.

číst více

BASIC

Trávník z fibrilované pásky je vhodný pro víceúčelová hřiště s vyšším zatížením.

FAST TRACK

Nejoblíbenější trávník s vysokou hustotou vláken  a náš „bestseller“ pro tenis a víceúčelová hřiště.

PLAY COMFORT

Velmi oblíbený trávník širokého užití zajišťuje optimální podmínky pro hru, je vhodný pro dětská i víceúčelová hřiště a tenis.

Projekce

Benátky nad Jizerou

detail projekce

Kdyně

detail projekce

Žirovnice

detail projekce

Živohošť

detail projekce

Doplňky pro víceúčelová hřiště

Betonová tribunka

Betonová tribunka

Branky a koše

Dětské herní prvky

In-line překážky

In-line překážky

Lavičky

Lavičky

Lezecká stěna

Lezecká stěna

Mantinely

Mantinely

Mobilní branka

Oplocení, branky, koše

Oplocení, branky, koše

Osvětlení

Osvětlení

Ping-pong stůl

Ping-pong stůl

Pítko

Pítko

Skate

Skate

Tenisová stěna

Tenisová stěna

U Rampa

U Rampa

Linhart spol. s r.o.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás