Linhart spol. s r.o.

Výstavba sportovišť

Firma Linhart spol. s r.o. se specializuje na náročné sportovní stavby: projektování, výstavbu a rekonstrukce sportovišť pro všechny druhy sportů. Stavíme sportoviště pro malé i velké zadavatele, hřiště a sportoviště pro sportovní kluby, obce, školy i soukromé subjekty. Náš tým odborníků Vám pomůže nalézt ideální řešení, odpovídající vašim potřebám i finančním možnostem. Navrhneme ideální kombinaci ať již jde o velikost sportovní stavby, jeho členění, výběr nejvhodnějších materiálů a technického vybavení.

Sportovní areály

číst více

Víceúčelová hřiště

číst více

Školní areály

číst více

Atletické ovály

číst více

Fotbalová hřiště

číst více

Tenisové kurty

číst více

Multifunkční hřiště

číst více

Umělé povrchy

číst více

Umělé trávníky

číst více

Dopadové plochy dětských hřišť

číst více

Oplocení

číst více

Vybavení sportovišť

číst více

Dřevěné stavby a konstrukce

číst více

Každá stavba sportoviště v sobě skrývá mnoho důležitých detailů, jejichž zanedbáním se snižuje užitná hodnota sportoviště, jeho životnost i bezpečnost a zvyšují se náklady na jeho údržbu. Sportoviště proto navrhujeme i stavíme s ohledem na plnou funkčnost a dlouhou životnost. Samozřejmostí je pečlivé zpracování všech fází výstavby spotoviště a prvotřídní materiály.

Firma Linhart spol. s r. o. chce být stále jedničkou v oblasti výstavby a rekonstrukcí sportovišť. Vždy jsme sázeli na promyšlený projekt a špičkové materiály, zajišťující maximální požitek ze sportovní aktivity, pečlivé zpracování a cenovou vstřícnost.

Linhart spol. s r.o.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás