Výstavba sportovišť

Firma Linhart spol. s r.o. se specializuje na náročné sportovní stavby: projektování, výstavbu a rekonstrukce sportovišť pro všechny druhy sportů. Stavíme sportoviště pro malé i velké zadavatele, hřiště a sportoviště pro sportovní kluby, obce, školy i soukromé subjekty. Náš tým odborníků Vám pomůže nalézt ideální řešení, odpovídající vašim potřebám i finančním možnostem. Navrhneme ideální kombinaci ať již jde o velikost sportovní stavby, jeho členění, výběr nejvhodnějších materiálů a technického vybavení.

Každá stavba sportoviště v sobě skrývá mnoho důležitých detailů, jejichž zanedbáním se snižuje užitná hodnota sportoviště, jeho životnost i bezpečnost a zvyšují se náklady na jeho údržbu. Sportoviště proto navrhujeme i stavíme s ohledem na plnou funkčnost a dlouhou životnost. Samozřejmostí je pečlivé zpracování všech fází výstavby spotoviště a prvotřídní materiály.

Firma Linhart spol. s r. o. chce být stále jedničkou v oblasti výstavby a rekonstrukcí sportovišť. Vždy jsme sázeli na promyšlený projekt a špičkové materiály, zajišťující maximální požitek ze sportovní aktivity, pečlivé zpracování a cenovou vstřícnost.